Omschrijving
Makelaardij Thuis
Interesse in deze woning? Neem contact op voor een bezichtiging.
Telefoon 010 - 474 37 71
Korte Hoogstraat 33a
3131 BJ in Vlaardingen
Contact
Zoekt u een fijn huis in de Indische Buurt en vindt u het niet erg om daar eventjes op te wachten? Dan is dit uw kans om te gaan wonen aan die heerlijke Surinamesingel!
Deze singel is van oudsher een begrip in Vlaardingen door het rustige wonen met zicht op groen én natuurlijk de mooie singel. Ieder jaar komt hier de natuur weer tot bloei in de lente en in de winter is het gezellig schaatsen! Dat is ook de reden waarom mensen hier lang blijven wonen. Op nummer 23 kunnen wij u deze mooi afgewerkte woning aanbieden. Meteen bij binnenkomst merkt u de sfeer van deze jaren ’30 woning. Er is een fijne voortuin en een nieuw aangelegde achtertuin met een grote houten berging en veel privacy. De tuin ligt ook nog eens op het zuiden! Als extra kunt u een garagebox in het achter de woning gelegen appartementencomplex aankopen. Deze garage is voorzien van elektra en wordt aangeboden tegen een koopsom van € 29.000,- k.k. Handig voor de motorrijder of de klusser.
Kortom; zoekt u een fijne 30-er jaren woning waar u fijn kunt wonen? Kom gerust kijken.
Indeling:
Begane grond:
Via de voortuin bereikt u de voordeur. Entreehal met meterkast en een geheel betegelde toiletruimte met zwevend closet en een raampje voor daglicht. Via de tussendeur met glas-in-lood bereikt u de woonkamer.
De woonkamer is geheel voorzien van strak met spachtelputz afgewerkte wanden, De Graaf-plafond en een prachtige massief eiken visgraat parketvloer met bies. De kamer beschikt over een breed zitgedeelte met open trap naar de slaapverdieping en aan de voorzijde is een erker met voldoende plaats voor een grote eettafel. Vanaf hier heeft u een fijn zicht op de singel!
Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken. Deze is voorzien van een vanille-kleurige hoekopstelling met kunststof aanrechtblad, koelkast, vriezer, vaatwasser, oven, keramische kookplaat, afzuigkap en achterwandbetegeling. Vanuit deze gezellige keuken stap je zo de tuin in!
De achtertuin is in 2017 nieuw aangelegd en in 2018 voorzien van nieuwe schuttingen. U vindt hier verder een watertappunt, een elektrisch zonnescherm en achterin staat een ruime houten berging
(maar liefst 4x3m) met dubbele deur, elektra en verlichting aan de buitenzijde. Via de berging bereikt u de achtergelegen steeg. De berging in de achtertuin geeft veel privacy!
1e verdieping:
Overloop met laminaatvloer.
Slaapkamer I aan de voorzijde. Deze kamer is voorzien van aan laminaatvloer, een verlaagd plafond en een ruime inloopkast. Via deze kamer bereikt u de voormalige doucheruimte welke thans in gebruik is als wasruimte.
Slaapkamer II aan de achterzijde voorzien van 2 vaste kasten, een laminaatvloer en een verlaagd plafond.
Ruime, lichtblauw betegelde badkamer voorzien van ligbad met doucheopstelling, 2e toilet, handdoekenradiator, wastafel en deur naar het achterbalkon.
Rechte trap naar zolder.
Zolderverdieping:
Ruime voorzolder met een kunststof dakraam. Grote bergruimte achter schuifdeuren met ook hier weer een kunststof dakraam én de opstelplaats voor de CV.
Ruime zolderkamer aan de achterzijde. Deze ruimte is voorzien van een kunststof dakkapel over de volle breedte. De raambekleding is luxe geïntegreerd in het dakkapel.
Er is een 2e schuifkastenwand en de vloer is voorzien van laminaat.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar: 1939;
-Woonoppervlakte: 94m², gemeten volgens NEN2580, meetcertificaat aanwezig;
-Inhoud: 304m³;
-Gelegen op 130m², eeuwigdurend recht van erfpacht, canon€ 18,- per jaar;
-Geheel voorzien van houten en deels kunststof kozijnen met dubbele beglazing;
-Verwarming en warm water door middel van CV-combi (Remeha Avanta, 2016);
-Schilderwerk in etappes uitgevoerd, de boeiboorden vóór- en achterzijde worden in 2020 geschilderd;
-Strakke binnendeuren en mooie massief eiken parketvloer op begane grond;
-Zonnige tuin op het zuiden met grote houten berging;
-Aparte garage aan achtergelegen Curacaolaan te koop aangeboden voor koopsom € 29.000,- k.k.
Vraagprijs € 279.500,- k.k.
Woonoppervlakte
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen.
Nadrukkelijk zij vermeld dat alle informatie in deze brochure moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.